Yükleniyor...
Tanıtımı Geç

TÜRKİYE’NİN GÜCÜ ÖDÜLLERİ

MÜSİAD Milli ve manevi ilkeler ile evrensel değerler doğrultusunda;

Ülkemiz ve üyelerimizin ihtiyaç ve sorunlarına yönelik çözümler üretmek, erdemli iş insanları yetiştirmek, insanlığın refahını artırmak için tüm paydaşların hak ve hukukunu gözeten, adil paylaşım ve dayanışma esaslı rekabete dayalı ekonomik yapının, insani finans sisteminin, çevreye duyarlı üretim ve yenilikçi girişimciliğin geliştirilmesi yönünde çalışmalar yapmak,

toplumsal gelişime katkı sağlamak için eğitim, spor, sanat, sosyal ve kültürel faaliyetlerde bulunmak amaçları ile kurulmuştur. 

Bu kuruluş amaçları doğrultusunda çeşitli faaliyetlerde bulunarak yurt içi ve yurt dışında benzer hedefleri ve değerleri paylaşan iş adamları ile birlikte hareket etmektedir.

MÜSİAD, 17 yıldır düzenlediği Türkiye Ekonomi Basını Ödül Töreni’ni bu yıl, “Türkiye’nin Gücü Ödül Töreni” olarak iş dünyasından temsilcilerin, akademisyen, siyasetçi, sanatçı ve basın mensuplarının katılımı ile ulusal çapta kapsamlı bir ödül programına dönüştürüyor. Bu tören Türkiye’nin gelişimine katkı sağlayacak yeni ve kapsamlı bir organizasyon olacaktır.